Na přání Vám sestavíme služby individuálního charakteru, například koupání v Blue Lagoon, místo v letadle na přání z dostupných míst letecké společnosti, cestovní pojištění, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel, hotelové ubytování typu Superior Room a další.... .


Na cenu se dotazujte dle výběru nabízeného MENU včetně dalších služeb v objednávce expedice a především termínu expedice.


Menu 1: cena na vyžádání

- letenka tam i zpět, kabinové zavazadlo 40x30x20cm (tento rozměr kabinového zavazadla opravdu dodržujte), v ceně letenky.

Pobyt na Islandu 5 dnů, 4 noci včetně hotelové snídaně pro každý den, průvodce s autem.


Menu 2: cena na vyžádání

- letenka tam i zpět, kabinové zavazadlo 40x30x20cm (tento rozměr kabinového zavazadla opravdu dodržujte), příruční zavazadlo 55x40x23 cm, přednostní nástup v ceně letenky.

Pobyt na Islandu 5 dnů, 4 noci včetně hotelové snídaně pro každý den, průvodce s autem. Celkem 3 večeře, kdy poslední, třetí večeře (speciální místní 120 gr Icelandic beef burger meat, special selected bread bun, red onion and rhubarb jam, fried charlotte onion mayo, cheese, pickles, leaf salad, fries and sauce, s pravým Vikingským pivem).