ISLAND - Březen až Duben 2021

Na přání Vám sestavíme služby individuálního charakteru, například koupání v Blue Lagoon, místo v letadle na přání z dostupných míst letecké společnosti, cestovní pojištění, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel, hotelové ubytování typu Superior Room a další.... .

Island na 5 dnů za polární záříUbytování na hotelu se snídaní, Wi-Fi zdarma, hotelové pokoje s vlastní koupelnou a sociálním zařízením.


Cena: 29600 Kč
Počet expedientů: minimální obsazenost 4, maximální 12 vč. průvodců


Doprava: letecká s odletem z Polska nebo Vídně
Doprava na ostrově: podle počtu expedientů budeme cestovat v osobním voze (4os.) nebo dodávka (6os. tak aby řada pro 3 osoby byla obsazena pouze 2 expedienty)
Ubytování: dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje včetně vlastní koupelny, dle dispozic hotelu a na základě požadavku klienta
Stravování: snídaně, ostatní stravování si hradí klient sám


Expedice: vodopády, koupání v přírodních termálních pramenech, vyhlídka, ledovec, polární záře
Pro koho je expedice vhodná: nenáročná pěší turistika do 5 až Max 10 km za den.

V ceně jsou obsaženo:

- letenky tam i zpět včetně všech tax a poplatků, včetně příručního zavazadla 40x30x20 do 10kg, možnost dokoupení dalšího příručního zavazadla 55x40x23 do 10kg za 990Kč.
- doprava, včetně paliva a pojištění auta po Islandu
- ubytování v hotelovém pokoji se snídaní
- vstupy a všechny poplatky,
- služby česky mluvícího průvodce
- služby česky mluvícího řidiče


V ceně není obsaženo:

- stravování po snídani
- nápoje po snídani
- zpáteční letenka v mimořádné situaci pro dřívější návrat.Doporučujeme cestovní pojištění včetně COVID od EVR, AXA.

UPOZORNĚNÍ - nejsme cestovní kancelář, neexistuje storno, v případě že někdo onemocní, nebo v případě že nebudete z jakéhokoli důvodu chtít expedici absolvovat, dostáváte zpět prokázanou cenu za ubytování, snídani, cenu za vstupy.Cena letenky, je závazná a je proto nevratná. Je možnost, kdy můžete sebe nahradit jiným, což znamená změna, u ubytování to nevadí, ale změna pasažéra je již nemožná.

Sledujte naše stránky www.expediceisland.cz, kdy aktuálně k dané expedici - individuální výpravě po Islandu, najdete vždy podrobné info, pro Vaši rezervovanou expedici.
V případě zájmu nás prosím, neváhejte kontaktovat, expedici uvádíme s dostatečným odstupem.


Veškeré další informace o expedici v roce 2022 sdělíme viz kontakt.

Nedílnou součástí každé expedice je minimální počet 4 expedietnů a složení rezervačního poplatku pro daný termín. V případě zrušení rezervace z jiného důvodu, než je uvedeno se rezervační poplatek nevrací. Prosíme expedienty, aby si termín rezervovali na základě rezervačního formuláře.

Konečná cena bude vždy předem sdělena na základě poptávaného termínu a služeb poptávaných klientem.