Individální expedice na Islandu

Na přání Vám sestavíme služby s česky i anglicky mluvícím průvodcem individuálního charakteru, například koupání v Blue Lagoon, místo v letadle na přání z dostupných míst letecké společnosti, cestovní pojištění, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel, hotelové ubytování typu Superior Room a další.... .


Individuální turistika, expedice po Islandu s termínem od 17.10.2022 - 21.10.2022 odlet Vídeň za cenu 29600Kč - Island na 5 dnů, ubytování na hotelu se snídaní, Wi-Fi zdarma, hotelové pokoje s vlastní koupelnou a sociálním zařízením.

Počet expedientů: minimální obsazenost 4 (obsazeno 3, nabíráme další)

Program expedice

Líbí se Vám tato vulkanická země s vodopády, ledovci, lávovými poli a gejzíry? Zveme Vás na Island, provedeme Vás jižním Islandem za poznáním krajiny, pro Vás doposud neobjevené. Pořádáme expedice pro nadšence přírody a přírodních krás, fotoexpedice pro fotografy zkušené i ménězkušené, které naučíme fotografovat polární záři i přírodu plnou vodopádů a gejzírů, ledovcové úkazy.


Doprava: letecká s odletem z Polska nebo Vídně
Doprava na ostrově: podle počtu expedientů budeme cestovat v osobním voze (4os.) nebo dodávka (8 osob, popřípadě 6os. tak aby řada pro 3 osoby byla obsazena pouze 2 expedienty na přání celé skupiny)
Ubytování: dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje včetně vlastní koupelny, dle dispozic hotelu a na základě požadavku klienta, jednolůžkový pokoj popřípadě dvoulůžkový pokoj pro jednotlivce - za příplatek
Stravování: snídaně, ostatní a veškeré další stravování si hradí klient sám


Expedice: vodopády, koupání v přírodních termálních pramenech, vyhlídka, ledovec, polární záře
Pro koho je expedice vhodná: nenáročná pěší turistika do 5 až Max 10 km za den.

V ceně jsou obsaženo:

- letenky včetně příručního zavazadla 40x30x20cm, doprava, včetně paliva a pojištění auta po Islandu
- ubytování v hotelovém pokoji se snídaní
- vstupy a všechny poplatky,
- služby česky a anglicky mluvícího průvodce a řidiče
- služby česky mluvícího průvodce a řidiče


V ceně není obsaženo:

- stravování a veškeré občerstvení po snídani

- druhé příruční zavazadlo 55 x 40 x 23 nebo odbavené zavazadlo do podpalubí

- nápoje po snídani
- zpáteční letenka v mimořádné situaci pro dřívější návrat. Doporučujeme cestovní pojištění včetně COVID od VZP, EVR, AXA.


UPOZORNĚNÍ - nejsme cestovní kancelář, neexistuje pro Vás v případě sjednání služeb - storno, v případě že někdo onemocní, nebo v případě že nebudete z jakéhokoli důvodu chtít expedici absolvovat, dostáváte zpět prokázanou cenu uhrazenou za ubytování, snídani, cenu za vstupy. Ceny letenky a služby související v návaznosti na letenku (další zavazadlo, sedadlo na přání, přednostní nástup a odbavení) jsou závazné a je proto nevratné. Je možnost, kdy můžete sebe nahradit jiným u ubytování, změna pasažéra v případě již uhrazené letenky a služeb s tím spojené je již nemožná.

Sledujte naše stránky www.expediceisland.cz, kdy aktuálně k dané expedici - individuální výpravě po Islandu, najdete vždy podrobné info, pro Vaši rezervovanou expedici.


V případě zájmu nás prosím, neváhejte kontaktovat, expedici uvádíme s dostatečným odstupem.


Veškeré další informace o expedici v roce 2022 sdělíme viz kontakt.

Nedílnou součástí každé expedice je minimální počet 4 expedietnů a složení rezervačního poplatku pro daný termín. V případě zrušení rezervace z jiného důvodu, než je uvedeno se rezervační poplatek nevrací. Prosíme expedienty, aby si termín rezervovali na základě rezervačního formuláře.

Konečná cena bude vždy předem sdělena na základě poptávaného termínu a služeb poptávaných klientem.